Kim jesteśmy

Dyrekcja

Antoni Szymoniuk

Dyrektor, kierownik marketingu

tel. 745-41-96 do 99 wew 24
kom. 604-404-811
e-mail: a.szymoniuk@klimabud.pl

Roman Albin

Zastępca Dyrektora Kierownik Budowy

tel. 745-41-96 do 99 wew 23
kom. 602-439-604
e-mail: r.albin@klimabud.pl

Montaż

Grzegorz Wójcik

Koordynator montaży

tel. 745-41-96 do 99 wew 32
kom. 602-738-515

Finanse i kadry

Elżbieta Kucharczyk

Główna Księgowa

tel. 745-41-96 do 99 wew 31
kom. 882-777-153
e-mail: e.kucharczyk@klimabud.pl

Agnieszka Lisowska

Kadry

tel. 745-41-96 do 99 wew 31
e-mail: a.lisowska@klimabud.pl

Kierownicy budowy, Projektanci

Tomasz Drewnik

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 38
kom. 600-350-993
e-mail: t.drewnik@klimabud.pl

Andrzej Łysakowski

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 35
kom. 602-520-595
e-mail: a.lysakowski@klimabud.pl

Maciej Sieniuta

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 29
kom. 664-921-433
e-mail: m.sieniuta@klimabud.pl

Radosław Kamiński

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 29
kom. 608-089-890
e-mail: r.kaminski@klimabud.pl

Małgorzata Łuciuk

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 29
kom. 608-371-024
e-mail: m.luciuk@klimabud.pl

Serwis i hurtownia

Jan Wójcik

Szef serwisu

tel. 745-41-96 do 99 wew 36
kom. 602-742-291

Paweł Wójcik

Koordynator Serwisu

tel. 745-41-96 do 99 wew 25
kom. 604-603-868
e-mail: g.zawadzki@klimabud.pl

Grzegorz Zawadzki

Kierownik hurtowni

tel. 745-41-96 do 99 wew 25
kom. 602-520-664
e-mail: g.zawadzki@klimabud.pl

Inżynierowie budowy

Małgorzata Marek

Inżynier Budowy

tel. 745-41-96 do 99 wew 28
kom. 882-777-509
e-mail: m.marek@klimabud.pl

Damian Szymoniuk

Inżynier Budowy

tel. 745-41-96 do 99 wew 28
kom. 662-503-679
e-mail: d.szymoniuk@klimabud.pl

Michał Białek

Inżynier Budowy

tel. 745-41-96 do 99 wew 28
e-mail: m.bialek@klimabud.pl

Nasz adres

Klima Bud Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Sp. j.

20-418 Lublin, ul.Nowy Świat 40a
tel.: 81 745 41 93 do 99
faks: 81 745 41 93 do 99 wewn. 27
e-mail: info@klimabud.pl

KRS: 0000008076
Regon: 430623811
NIP: 946-10-00-764

Pozostańmy w kontakcie

Imię
Nazwisko
Email
Nr tel.
Temat
Wiadomość

Mapa dojazdu