Kim jesteśmy

 

ZARZĄD


Antoni Szymoniuk

Dyrektor Współwłaściciel

tel. 745-41-96 do 99 wew 24
kom. 604-404-811
e-mail: a.szymoniuk@klimabud.pl

Roman Albin

Z-ca Dyrektora Współwłaściciel

tel. 745-41-96 do 99 wew 23
kom. 602-439-604
e-mail: r.albin@klimabud.pl

FINANSE I KADRY


Elżbieta Kucharczyk

Główna Księgowa

tel. 745-41-96 do 99 wew 31
kom. 882-777-153
e-mail: e.kucharczyk@klimabud.pl

Agnieszka Lisowska

Kadry

tel. 745-41-96 do 99 wew 31
e-mail: a.lisowska@klimabud.pl

DZIAŁ TECHNICZNY


Antoni Szymoniuk

Kierownik

tel. 745-41-96 do 99 wew 24
kom. 604-404-811
e-mail: a.szymoniuk@klimabud.pl

Tomasz Drewnik

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 38
kom. 600-350-993
e-mail: t.drewnik@klimabud.pl

Andrzej Łysakowski

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 35
kom. 602-520-595
e-mail: a.lysakowski@klimabud.pl

Małgorzata Łuciuk

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 29
kom. 662-503-122
e-mail: m.luciuk@klimabud.pl

Małgorzata Marek

Inżynier Budowy

tel. 745-41-96 do 99 wew 28
kom. 882-777-509
e-mail: m.marek@klimabud.pl

Maciej Sieniuta

Kierownik Budowy, Projektant

tel. 745-41-96 do 99 wew 29
kom. 664-921-433
e-mail: m.sieniuta@klimabud.pl

Damian Szymoniuk

Inżynier Budowy

tel. 745-41-96 do 99 wew 28
kom. 662-503-679
e-mail: d.szymoniuk@klimabud.pl

Michał Białek

Inżynier Budowy

tel. 745-41-96 do 99 wew 28
e-mail: m.bialek@klimabud.pl

Mateusz Pieniący

Inżynier Budowy

kom. 608-089-890
e-mail: m.pieniacy@klimabud.pl

DZIAŁ AUTOMATYKI


Marcin Suszek

Kierownik

tel. 745-41-96 do 99 wew 39
kom. 604-402-811
e-mail: m.suszek@klimabud.pl

Marcin Huber

Automatyk

kom. 694-188-137
e-mail: m.huber@klimabud.pl

SERWIS – WARSZTAT


Roman Albin

Kierownik

tel. 745-41-96 do 99 wew 23
kom. 602-439-604
e-mail: r.albin@klimabud.pl

Paweł Wójcik

Specjalista d/s serwisu i warsztatu

tel. 745-41-96 do 99 wew 25
kom. 604-603-868
e-mail: p.wojciki@klimabud.pl

HURTOWNIA – ZAOPATRZENIE


Grzegorz Zawadzki

Kierownik hurtowni

tel. 745-41-96 do 99 wew 25
kom. 602-520-664
e-mail: g.zawadzki@klimabud.pl

Wojnowski Krzysztof

Magazynier

kom. 606-322-252

Nasz adres

KLIMA BUD Przedsiębiorstwo Specjalistyczne A. Szymoniuk, R, Albin Spółka Jawna

20-418 Lublin, ul.Nowy Świat 40a
tel.: 81 745 41 93 do 99
faks: 81 745 41 93 do 99 wewn. 27
e-mail: info@klimabud.pl

KRS: 0000008076
Regon: 430623811
NIP: 946-10-00-764

Pozostańmy w kontakcie

Imię
Nazwisko
Email
Nr tel.
Temat
Wiadomość

Mapa dojazdu